Mink, al meer dan 20 jaar directe communicatie voor direct resultaat

In 1993 zag reclamebureau Mink het licht. Meer dan 20 jaar later zijn we actiever dan ooit op alle domeinen van reclame en bedrijfscommunicatie. Creativiteit, loyaliteit en commercieel instinct staan bij ons steeds op de voorgrond. Uw behoeften zijn onze drive; impactvolle communicatie is ons doel. Uw totaalcommunicatie, of project is in goede handen bij Mink.

 

U kent ons nu wat beter, we horen ook graag uw verhaal. Tot binnenkort in levende lijve?

tijdslijn Mink

Werkruimte Mink 1
Werkruimte Mink 2
Werkruimte Mink 3
Werkruimte Mink 4
Werkruimte Mink 5

 

Mink, de koppen

Steven

Steven Neirynck
Afgevaardigd Bestuurder
Copy & Concept

steven@mink.be

Marijke

Marijke Van der Haegen
Afgevaardigd Bestuurder
Copy & Concept

marijke@mink.be

Angelo

Angelo Buyck
Sales Manager
Marketing & Strategie

0491 377 662
angelo@mink.be

Daan

Daan Van Troostenberghe
Account Executive

0494 157 071
daan@mink.be

Qwensey

Qwensey Vanhoenackere
Onthaal
Traffic Manager
Manager Assistant

qwensey@mink.be

Mira

Mira Neirynck
Jr. Digital Marketeer
Copywriting

mira@mink.be

Frank

Frank Holvoet
Sr. Art Director
Fotografie - Film

frank@mink.be

Juan

Juan Coopman
Sr. Art Director

juan@mink.be

Johan

Johan Van Renterghem
Sr. Grafisch ontwerper
Photoshape 3D

johan@mink.be

Dries

Dries Vera
Art Director
Fotografie

dries@mink.be

Caroline

Caroline Diels
Grafisch ontwerper

caroline@mink.be

Sophie

Sophie Ryssaert
Web Application Engineer
Project Manager

sophie@mink.be

Patrick

Patrick Kimpe
Front end developer
Sr. Drupal Webdesigner

patrick@mink.be

Koen

Koen De Maesschalck
Front end developer
Drupal Webdesigner

koen@mink.be

Christophe

Christophe Eeckhout
Front end developer
Webdesigner

christophe@mink.be

Eens kennismaken met Mink? Contacteer ons vandaag nog.